Wszystkie kategorie

Połączenie : + 86-731-84830658

E-mail: [email chroniony]

O nas

Strona główna > Fabryczne wideo > O nas

O nas
Kim jesteśmy

Z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży, Torch Group jest największą bazą produkującą świece zapłonowe oraz bazą badawczo-rozwojową w Chinach, obsługującą oryginalne wyposażenie, rynek wtórny i klientów przemysłowych na całym świecie.

Fabryka ma siedzibę w Hunan w Chinach. Działalność eksportowa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Rosji, Indonezji i innych ponad 50 krajach i regionach.

Centrum techniczne

Dzięki inteligentnej produkcji w Chinach, Torch rozszerzył się na nowy rynek. Firma Torch energicznie promuje inteligentną produkcję. Zbliżamy się do celu, jakim jest „wiodący na świecie dostawca części do silników samochodowych”.

Mamy ponad 42 w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, roczna zdolność produkcyjna 300 milionów super „Torch” rozwija się szybciej. Jako jednostka Sekretariatu podkomitetu ds. świec zapłonowych krajowego komitetu technicznego normalizacji samochodów, Torch posiada profesjonalny instytut badań świec zapłonowych i centrum testowe, które osiągnęło wiodący poziom w tej samej branży.

Układ zapłonowy silnika ma kompletny zestaw urządzeń i urządzeń do testowania typu zapłonu do symulacji testu zapłonu, testu trwałości itp. Torch uzyskał wiele certyfikatów, takich jak certyfikat systemu jakości ISO9001, IATF16949, certyfikat Ford Q1, certyfikat Saic-GM QSB, certyfikat GP-10, certyfikat centrum testowego CNAS i certyfikat systemu środowiskowego ISO 14001. Zapewnia silne wsparcie systemowe dla kontroli jakości i ochrony środowiska.

Produkty

Wraz z rozwojem trwającym ponad pół wieku firma Torch traktuje świece zapłonowe jako swoją główną działalność w zakresie układu produktów. I rozwija zróżnicowane branże, takie jak pompa wodna, uszczelnienie wodne, specjalna ceramika,Cewka zapłonowa, Przewód zapłonowy, filtr, generator i tak dalej.

Świece zapłonowe z rdzeniem miedzianym, platynowe świece zapłonowe, świece zapłonowe Iridium, świece zapłonowe typu pin-pin są szeroko stosowane w samochodach, motocyklach, małych benzynach, silnikach gazowych, silnikach przemysłowych i innych gałęziach przemysłu.

Krajowy zawód OEM wynosi ponad 40% i jest eksportowany do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Japonii, Korei Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i innych regionów.

Rozwój zdolności i poziom jakości cewki zapłonowej i przewodu zapłonowego prowadzi w branży. Udział w rynku produktów do silników na gaz ziemny wynosi ponad 60%.

Planowanie na przyszłość

Torch podejmuje się misji „tworzenia wartości dla akcjonariuszy, zapewniania bezpieczeństwa pracownikom, rozwoju gospodarki dla społeczeństwa i służenia krajowi przemysłowi narodowemu”. W przyszłości Torch będzie nadal badać nowe pojazdy energetyczne, inteligentną produkcję, przemysłowy internet i inne dziedziny, być odważnym i innowacyjnym. Ludzie pochodni zawsze będą przestrzegać zasady „Niech siły się zbiorą, spełnią się marzenia, niech„ niemożliwe ”stanie się możliwe”, aby posuwać się naprzód.

Tempo czasu nigdy się nie zatrzymuje. Podążamy za tempem innowacji, jesteśmy wierni pierwotnym aspiracjom i idziemy do przodu. Pasja rozpala marzenia, Pochodnia rozprzestrzenia się po całym świecie!


300+

milionowe moce produkcyjne

42+

w pełni automatyczna linia produkcyjna

50000+

gwarancja na kilometry

130+

silne wsparcie techniczne

Szacunek dla Prawa
Szacunek dla Prawa

Grupa Torch jest zdecydowana przestrzegać litery i ducha prawa w Chinach i krajach zamorskich oraz postępować uczciwie i przejrzyście we wszystkich swoich działaniach.

Szacunek dla środowiska naturalnego
Szacunek dla środowiska naturalnego

Poprzez swoją działalność korporacyjną Torch Group działa na rzecz poprawy warunków życia w regionie i dobrobytu społecznego, a także stara się oferować produkty i usługi, które są czyste, bezpieczne i wysokiej jakości.

Szacunek dla Klientów
Szacunek dla Klientów

Torch Group prowadzi intensywne badania produktów i wybiegające w przyszłość działania rozwojowe, aby tworzyć nową wartość dla swoich klientów.

O Varso Invest
Szacunek dla pracowników
Szacunek dla pracowników

Torch Group pielęgnuje pomysłowość i inne zdolności swoich pracowników. Dąży do stworzenia klimatu współpracy, aby pracownicy i Spółka mogli w pełni realizować swój potencjał.

Szacunek dla Akcjonariuszy
Szacunek dla Akcjonariuszy

Torch Group Szanuj akcjonariuszy, w pełni uznając ich rolę i ryzyko, angażując ich w życie Spółki i dążąc do spełnienia ich długoterminowych oczekiwań.

Szacunek do innych
Szacunek do innych

Torch Group szanuje ludzi, kulturę i tradycję każdego regionu i kraju, w którym działa. Działa również na rzecz promowania wzrostu gospodarczego i dobrobytu we wszystkich krajach, z którymi współpracuje.

O Varso Invest

Zadzwoń do nas DZIŚ, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę
+ 86-731-84830658

Informacje zwrotne