Wszystkie kategorie

Połączenie : + 86-731-84830658

E-mail: [email chroniony]

Aktualności

Strona główna > Fabryczne wideo > Aktualności

Zalety techniczne palnika

Czas: 2022-05-30 Trafienia: 71

Wtyczka latarki irydowo-platynowa

W elektrodzie środkowej zastosowano pierwszy na świecie bardzo drobny stop irydu o średnicy 0.6 mm, zapewniający wysoką wydajność, a do uziemienia zastosowano platynową końcówkę

elektrody, aby uzyskać jeszcze dłuższą żywotność.

1

W tym produkcie zastosowano elektrodę środkową ze stopu irydu o średnicy 0.6 mm. Większa elektroda środkowa oznacza większy efekt chłodzenia i gorszą zapalność. Z drugiej strony irydowe elektrody środkowe o średnicy 0.6 mm zapewniają wyjątkowo mały efekt chłodzenia, redukując wypadanie zapłonu i zapewniając dobrą zapłonność, podstawową funkcję świecy zapłonowej.

Ponadto, ponieważ taksówki wykorzystują jako paliwo gaz płynny (LPG), duża elektroda zwiększa wymagane napięcie, co powoduje większe obciążenie układu zapłonowego i wpływa na żywotność pojazdu. Dzięki elektrodzie środkowej o średnicy 0.6 mm, która utrzymuje wymagane napięcie na niskim poziomie, można powiedzieć, że platynowa świeca Torch iridium jest świecą zapłonową przyjazną dla samochodu.

2

Platynowa końcówka

Zastosowanie elektrody uziemiającej z platynową końcówką zapewnia wysoką wydajność pracy i długą żywotność.

Zastosowano końcówkę Platinum, która ma długą historię stosowania we wtyczkach platynowych. Kontrolując znacząco zużycie elektrod, uzyskaliśmy poziom trwałości porównywalny ze świecami platynowymi.

Izolator o wysokiej wytrzymałości

Zastosowanie izolatora o wysokiej wytrzymałości, zaprojektowanego specjalnie dla taksówek.

Dzięki zastosowaniu wysokowytrzymałego izolatora ceramicznego w silnikach zasilanych LPG uzyskano 20% wzrost wytrzymałości w porównaniu z izolatorami konwencjonalnymi.

Poprawiony przebieg

Mniejsze zużycie paliwa dzięki elektrodzie środkowej o średnicy 0.6 mm.

Nawet podczas pracy na biegu jałowym, gdy zapłon może ulec pogorszeniu, platynowa świeca ITorch irydowa redukuje nieprawidłowe iskrzenie i stabilizuje prędkość biegu jałowego. Efektem jest cichsza praca silnika i mniejsze zużycie paliwa.

3

Lepsze przyspieszenie

Dzięki stałej zapłonowi znacznie poprawia się wydajność przyspieszania.

Platynowa świeca palnika z irydem, dzięki irydowej elektrodzie środkowej o średnicy 0.6 mm, zapewnia wysoką wydajność zapłonu i niskie napięcie iskry na niespotykanym dotąd poziomie. Z tego powodu występuje mniej przerw zapłonu w warunkach wysokiego napięcia iskrowego i mniej przerw zapłonu w warunkach, w których zapłon jest trudny, co pozwala na pracę z wysokim poziomem reakcji w różnych warunkach. W rezultacie poprawiono przyspieszenie.

4

Doskonała wytrzymałość

Wyjątkowa żywotność i trwałość dzięki platynowym elektrodom uziemiającym.

Dzięki przyspawaniu platynowej końcówki do elektrody uziemiającej zużycie platynowej wtyczki Torch irydowej zostało w znacznym stopniu kontrolowane. Oprócz wydajności przyspieszania, żywotność i trwałość tej wtyczki została zwiększona do poziomu wtyczki platynowej.

*Na podstawie wyników testów monitorowania taksówek. Objętość spalin wynosiła w większości 2000 cmXNUMX.

*Trwałość będzie się różnić w zależności od warunków jazdy.

* Żywotność platynowej wtyczki Torch iridium będzie zależeć od warunków pracy i pojazdu, w którym jest zainstalowana. (Żywotność może ulec skróceniu w zależności od układu zapłonowego pojazdu.)

*Zalecany czas przed wymianą nie jest czymś, czego należy przestrzegać, aby zagwarantować jakość.

*Pokazane dane pochodzą z badań wewnętrznych. Również „wtyczka zwykła” i „wtyczka platynowa”, o których mowa w tym miejscu, są produktami TORCH.

5

Zadzwoń do nas DZIŚ, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę
+ 86-731-84830658

Informacje zwrotne